ODZIEŻ I NASZYWKI DLA POLICJINASZYWKI POLICYJNE - BAZA WZORÓW EMBLEMATÓW POLICYJNYCH

Witamy w bazie indywidualnych policyjnych naszywek. W naszym sklepie łatwo i szybko zamówisz naszywki dla Swojej jednostki Policji.

Przy pierwszym zamówieniu cena ustalana jest indywidualnie. Ze względu na stopień skomplikowania projektu. Zdarzają się też przypadki, ze niektóre zbyt skomplikowane projekty nie nadają się do haftu. W takim przypadku możemy zaproponować uproszczenie projektu

Koszt wykonania testowej naszywki policyjnej ze średnio skomplikowanym projektem
to 30zł brutto + przesyłka.  W przypadku zamówienia większej ilości cena maleje nawet do 14zł za szt. 

W celu złożenia pierwszego zamówienia,
napisz do nas i załącz projekt Twojej naszywki.

Naszywki policyjne naramienne gotowe wzory bez wyceny

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 117

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 117

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Naszywki Policyjne na mundur służbowy wykonywane haftem komputerowym/maszynowym. Uniwersalne przyszywki dla policji są dostepne w kształcie tarczy, kółka, lub innym dowolnym kształcie.
Policyjne naszywki wytwarzane są z odpornych na warunki atmosferyczne tworzyw i nici. Emblemat policyjny można przytwierdzić do rzepu, lub przyszyć do ramienia munduru bądź czapki. W naszej ofercie znajdują się również indywidualne patki, orzełki, imienniki i wyszywane korpusówki. Produkt kierowany jest głównie do służb mundurowych, służb śledczych, służb prewencyjnych, służb pirotecznicznych, SOP (Służba Ochrony Państwa) i posterunków policji. Przyjmujemy również zamównienia indywidualne i okolicznościowe. Produkt dostępny w dużym, średnim lub małym rozmiarze.

Naszywki policyjne naramienne gotowe wzory bez wyceny

produkty dla policji

Copyright © 2018 HaftProjekt