AAA IND Policja – naszywki indywidualne dla kursów i szkoleń policyjnych.

Zamówienie emblematu z indywidualnym wzorem jest możliwe dopiero po uprzedniej wycenie przez obsługę sklepu:Jeżeli otrzymałeś wycenę możesz złożyć zamówienie poniżej.


 UWAGA!! Wyceny naszywek podawane są bez “RZEPA”, aby naszywki były podszyte rzepem należy wybrać opcję “Rzep (haczyki)”. Opcja dodatkowo płatna 1zł od sztuki.

  • Akceptowane formaty plików: jpg, gif, png, pdf.
  • Akceptowane formaty plików: jpg, gif, png, pdf.
  • Ważna informacja - kliknij tutaj ->
  • UWAGA!!! Jeżeli podasz ilość lub cenę mniejszą niż w otrzymanej wycenie zamówienie zostanie ANULOWANE.

Przesyłka

kurier Kurier GLS wpłata na konto - 16,00 zł
Kurier płatność przy odbiorze - 17,00 zł
kurier Inpost kurier wpłata na konto - 17,00 zł
Inpost kurier pobranie - 19,00 zł
Inpost Paczkomat - 14,00 zł
Inpost Paczkomat pobranie - 16,00 zł
  • Czas realizacji zamówień to 7-14 dni.
    W przypadku zamówień indywidulanych do 14-21 dni .


Edit Template

Opis

Policjanci podczas służby odbywają różnego rodzaju kursy i szkolenia. Często kursanci projektują i zamawiają okolicznościowe naszywki policyjne, które pozwalają identyfikować się z grupą, a po latach stają się pamiątką po przebytym szkoleniu.

Naszywka dla kursów policyjnych wyróżnia się charakterystycznym wyglądem i zawiera specyficzne elementy kojarzące się z danym szkoleniem.

Policjanci zamawiający naszywki dla szkoleń policyjnych są dumni z podniesionych kwalifikacji i utożsamiają się z mundurem oraz kolegami z kursu. Przepisy dotyczące umundurowania, określają jakie naszywki i emblematy może nosić policjant. Dlatego też naszywki dla kursów policyjnych często są jedynie pamiątkowym gadżetem, zamawianym indywidualnie przez kursantów.

W galerii produktu ukazaliśmy przykładowe naszywki policyjne z kursów i szkoleń jakie wykonaliśmy. Naszywki te nie są dostępne w sprzedaży dla kolekcjonerów i osób niezwiązanych ze szkoleniem. Powoduje to, że są one tymbardziej unikatowe i posiadają je jedynie uczestnicy danego szkolenia dla policjantów.

Zachęcamy wszystkich kursantów i policjantów do stworzenia własnego projektu emblematu. Naszywka ze szkolenia stanie się miłą pamiątką po latach, a w czasie kursu będzie elementem scalającym i integrującym policjantów biorących udział w kursie.

Zapraszamy do złożenia zapytania przez formularz wyceny.

Informacje dodatkowe

Waga 0,04 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.