Klienci często pytają dlaczego małe detale nie mogą zostać wyhaftowane lub po wyprodukowaniu wyglądają brzydko i odbiegają od oryginału. Postanowiliśmy to Państwu w skrócie wyjaśnić. Nasze maszyny są w stanie wyhaftować precyzyjnie detale o wielkości powyżej 0,3cm.

Elementy haftu i literki mniejsze niż 0,3cm stają się słabo widoczne, a czasem również niemożliwe do wyhaftowania.

Brak możliwość haftowania drobnych detali jest spowodowane ograniczeniami jakimi są grubość igły oraz nici. Nie ma możliwości wyhaftowania detali mniejszych niż grubość nici.

Produkcja większego haftu poprawia jego estetykę i zwiększa czytelność całego wzoru. Uważamy, że próby zmieszczenia wielu drobnych obiektów na małej powierzchni naszywki doprowadzi do popsucia wyglądu całego wzoru oraz sprawi, że wszelkie detale staną się nieczytelne, a naszywka będzie po prostu brzydka. Dlatego w przypadku skomplikowanych, szczegółowych wzorów, warto zastanowić się nad zamówieniem naszywki większych rozmiarów.

Nasze maszyny wykonają precyzyjny haft a Państwa naszywki na ubraniach będą prezentowały się bardzo okazale. Wystarczy jedynie dobrze dopasować rozmiar emblematu do stopnia skomplikowania całości.