Poniżej prezentujemy opinie i galerie produktów. Zdjęcia zostały wykonane przez naszych klientów.

OSP KSRG SADKOWICE

Dziękujemy firmie Haft Projekt za szybkie i profesjonalne wykonanie naszywek dla Naszej jednostki.


OSP MIŁOSŁAW

W strażnicy OSP Miłosław również świąteczna atmosfera! Choinki ubrane, a wprost od firmy Haft Projekt, świetnie wykonane, mega wygodne i eleganckie polary z naszywkami oraz czapki zimowe. Takie prezenty na święta sprawili sobie druhowie z jednostki. Dziękujemy #haftprojekt za szybkie, solidne i profesjonalne wykonanie! A wszystkim, którzy z nami są i nas obserwują, na nadchodzące święta życzymy ciepła rodzinnego, spokoju oraz głębokiej refleksji na czas Bożego Narodzenia. Niech ten czas obędzie się bez incydentów i niepotrzebnych zmartwień. Wesołych Świąt życzą druhny i druhowie z Ochotnicza Straż Pożarna Miłosław!!


 

OSP GOŁUCHÓW

W ostatnim czasie członkowie naszej jednostki zakupili polary wykonane przez firmę Haft Projekt wraz z naszywkami, które również zostały wykonane na indywidualne zamówienie druhów. Strażacy są zadowoleni z wykonanego zlecenia przez firmę Haft Projekt oraz polecają je innym jednostkom


 

OSP WĄSICE

Dotarły do nas nowe emblematy z naszym indywidualnym wzorem(logiem). Dziękujemy firmie Haft Projekt za profesjonalną i szybką obsługę jak i świetnej jakości haft. Co państwo sądzą o takiej zmianie w naszym umundurowaniu?


 

OSP STĘŻYCA

Dziękujemy firmie Haft Projekt, która przygotowała polary dla naszej jednostki. Polary posiadają naszywki, które zostały wykonane na nasze indywidualne zamówienie. Wyszło idealnie- według naszych oczekiwań. Zapewne jeszcze nie raz będziemy korzystać z ich usług i możemy szczerze polecić innym jednostkom.


 

OSP SŁAWACINEK STARY

Kolejne zamówienie z Haft Projekt cieszy oko 😉 Emblematy oraz imienniki już trafiły do naszych strażaków i prezentują się bardzo dobrze 🙂 Serdecznie dziękujemy za ekspresową realizację zamówienia i dodane gratisy. Innym jednostkom polecamy firmę Haft Projekt


 

OSP BRANIEWO

Kolejne zamówienie zrealizowane 🙂 Tym razem przyszedł czas na koszulki i emblematy głównie dla MDP. Dziękujemy firmie Haft Projekt za szybką i profesjonalną realizację zamówienia


 

OBRONA TERYTORIALNA GRANIT WADOWICE

Zamówienie dotarło 😉 naszywki ID stowarzyszenia, emblematy, koszulki oraz nasza perełka – orzełek na beret wz. OTG. Jakość wykonania godna polecenia a więc śmiało możemy wyjawić kto był wykonawcą – zlecenie wykonała dla nas firma Haft Projekt… Dziękujemy za fachowe podejście oraz gratisy 🙂 i oczywiście polecamy wszystkim zainteresowanym.


 

OSP BRODNICA

Dziękujemy firmie Haft Projekt za ekspresowe wykonanie naszywek.


 

OSP BUDZISKA

Kiedyś, kiedyś w sierpniu 2013 roku, wspólnie z Haft Projekt opracowaliśmy wzór naszego herbu, naszego indywidualnego emblematu. Wtedy to pod koniec roku trafiły do nas cudne czerwone naszywki naramienne na nasze mundury bojowe oraz koszarowe. Po kilku latach postanowiliśmy ponownie skorzystać z usług tej firmy, jednak w trochę innym wydaniu. W tym roku, w dniu dzisiejszym, w ramach prezentu na Mikołajki dotarły do nas nasze świeżo wyhaftowane strażackie koszulki, każda z indywidualnym nadrukiem. Dziękujemy Haft Projekt za współpracę, solidny kontrahent, oferujący towar bardzo dobry jakościowo i gatunkowo. Polecamy!


 

OSP BUŁOWICE

Pragniemy podziękować firmie Haft Projekt za profesjonalne wykonanie naszych emblematów oraz za wieloletnią współpracę 😀 Zapraszamy do odwiedzenia ich strony : https://haftprojekt.pl/

 


 

JOT OSP GAWORZYCE

Nowy Emblemat JOT OSP Gaworzyce, więcej na ten temat na stronie OSP Gaworzyce 😉 Dziękujemy firmie Haft Projekt za wyprodukowanie go dla nas!


 

OSP GOŚCINO

Nowy Emblemat JOT OSP Gaworzyce, więcej na ten temat na stronie OSP Gaworzyce 😉 Dziękujemy firmie Haft Projekt za wyprodukowanie go dla nas!

 


 

OSP KOSTKOWO

Dziękujemy firmie Haft Projekt za wykonanie zadania. Właśnie dotarły do Nas nowo zaprojektowane naszywki.


 

OSP LEOPOLDÓW

Dziś otrzymaliśmy bardzo miły prezent na weekend. Dotarła do nas paczka z kompletem naszywek wykonanych przez niezastąpioną firmę Haft Projekt. Jakość jak zawsze the best. Zostaną one umieszczone na naszych ubraniach specjalnych oraz części koszarówek


 

OSP NAPACHANIE

Juz są 🙂 naszywki z naszym indywidualnym projektem zrobione przez jedyną firmę, która chciała się tego podjąć Haft Projekt. Dziękujemy za profesjonalizm, szybką obsługę i piękne naszywki 🙂 Pozdrawiamy z wielkim poleceniem!


 

OSP PRZYMIECHY

Firma Haft Projekt dostarcza nam naszywki oraz odzież. Polecamy jak najbardziej, świetna jakość i materiał wykonania!


 

OSP RADAWIEC DUŻY

Jeszcze ciepłe… 😉 Kolejne koszulki, emblematy oraz imienniki trafią do naszych strażaków! Dziękujemy, polecamy i pozdrawiamy firmę Haft Projekt!


 

OSP RADKOWICE

Serdecznie dziękujemy firmie Haft Projekt za wykonanie naszywek dla naszej jednostki. Zapraszamy do odwiedzenia Ich strony: https://haftprojekt.pl


 

OSP SĘDZISZÓW

Dotarły do nas nowe koszulki i polary a także emblematy z herbem naszego Miasta. Dziękujemy firmie Haft Projekt za profesjonalną obsługę i świetnej jakości haft.


 

Ochotnicza Straż Pożarna w Brodnicy

Dziękujemy firmie Haft Projekt za ekspresowe wykonanie naszywek.


 

Ochotnicza Straż Pożarna – KSRG w Sędziszowie Małopolskim

Dotarły do nas nowe koszulki i polary a także emblematy z herbem naszego Miasta. Dziękujemy firmie Haft Projekt za profesjonalną obsługę i świetnej jakości haft.


 

Ochotnicza Straż Pożarna w Gościnie

Haft Projekt, dziękujemy za szybki projekt i realizacje!


 

OSP Parzymiechy

Już są! Nasze koszulki z indywidualnym haftowanym logiem i imieniem. Dziękujemy firmie Haft Projekt za jak zwykle profesjonalne i solidne wykonanie naszego zlecenia!


 

OSP Stańkowa

Już są! Nasze koszulki z indywidualnym haftowanym logiem i imieniem. Dziękujemy firmie Haft Projekt za jak zwykle profesjonalne i solidne wykonanie naszego zlecenia!


 

Ochotnicza Straż Pożarna w Bielanach

W ostatnich dniach Strażacy z naszego JOT’u postanowili zrobić prezent na święta naszej OSP i zafundowali herby na umundurowanie wyjściowe oraz nomexy. Według nas prezentują się znakomicie i pozwolą rozpoznawać “Naszych” na różnego rodzaju wyjazdach. Za realizację i szybką dostawę dziękujemy firmie Haft Projekt


 

OSP Leśnica

Nowa wersja naszywek prosto od Haft Projekt


 

OSP Rozmierz

Już są nowe emblematy od Haft Projekt. Dziękujemy


 

OSP Cieszyn Marklowice

Z: Haft Projekt


 

Zintegrowana Służba Ratownicza – Sekcja Ośw112

Emblematy dla Ratowników Sekcji OŚW112. Dziękujemy Haft Projekt za realizację!


 

OSP Grzebienisko

Serdecznie dziękujemy firmie Haft Projekt za wykonanie naszywek dla naszej jednostki.


 

OSP Ostropa

Nasze nowe naszywki przygotowane przez firmę Haft Projekt. Dziękujemy za sprawną realizację! ??


 

OSP KSRG Niegosław

Nasi druhowie od jakiegoś czasu uzupełniają umundurowanie oraz wszelkie dodatki w postaci emblematów, różnego rodzaju naszywek, koszulek. Tym razem wzbogaciliśmy się o kilka sztuk polarów oraz czapek zimowych. Serdecznie polecamy firmę Haft Projekt która sprawnie zrealizowała to, jak i poprzednie nasze zamówienia!


 

KSRG OSP Sławoborze

Serdecznie dziękujemy firmie Haft Projekt za wykonanie czapek zimowych z naszym logiem!!!


 

OSP Czarnożyły

Wielkie podziękowania dla firmy Haft Projekt za błyskawiczne i w pełni profesjonalne zrealizowanie naszego zamówienia! Z czystym sumieniem możemy polecić usługi tej właśnie firmy ! Zadanie wykonane na 5+.?? DZIĘKUJEMY! ????


 

OSP KSRG Radomin

Prosto z produkcji dotarły dziś naszywki zaprojektowane przez naszych druhów. Logo zostało wzbogacone o rok powstania naszej jednostki czyli 1923r. Dziękujemy bardzo za podjęcie i wykonanie naszywek firmie Haft Projekt, oraz szybką realizację zamówienia.


 

OSP Opalenie

Wielkie podziękowania dla firmy Haft Projekt za błyskawiczne i w pełni profesjonalne zrealizowanie naszego zamówienia! Z czystym sumieniem możemy polecić usługi tej właśnie firmy ! Zadanie wykonane na 5+.?? DZIĘKUJEMY! ????


 

OSP Konopnica

Chcemy Państwu przedstawić nowe logo naszej jednostki?? które zawiera nazwę oraz herb gminy Rawy Mazowieckiej. Wielkie podziękowania ??dla firmy Haft Projekt za błyskawiczne i w pełni profesjonalne wykonanie naszywek na ubrania koszarowe.˘ I co sądzicie o nowym logo ?


 

OSP Sędzimirowice

Prezentujemy Wam nowe naszywki z logotypem Naszej jednostki ?? Wielkie podziękowania za super wykonanie oraz szybkość realizacji dla firmy Haft Projekt. Jak to mówią, mała rzecz a tak cieszy ?? Jak wam sie podobają? Bo nam bardzo!!!


 

OSP Ciechocinek

Dziś doszły do nas nowe naszywki. Dziękujemy Haft Projekt!


 

Ochotnicza Straż Pożarna Wschowa

Chcemy państwu przedstawić nowe naszywki naramienne ,które od jakiegoś czasu można zobaczyć na ramionach naszych strażaków. Chcemy bardzo podziękować firmie Haft Projekt za błyskawiczne, rzetelne i profesjonalne wykonanie dla nas naszywek. Pragniemy również podziękować zaprzyjaźnionej firmie graficznej Swift Design za zaprojektowanie wzoru naszywek.


 

Ochotnicza Straż Pożarna w Otyniu

Wielkie podziękowania dla firmy Haft Projekt za bardzo szybką i profesjonalną realizację naszego zamówienia!Naszywki są super. Z wielką satysfakcją możemy polecić usługi tej firmy!!! DZIĘKUJEMY! ????


 

OSP KSRG Drelów

Postanowiliśmy troszeczkę upiększyć swoje mundury 🙂 jak wam się podobają nasze naszywki? Bardzo dziękujemy Haft Projekt za szybką realizacje i oczywiście jak widać profesjonalne wykonanie ???? polecamy


 

OSP KSRG Ciepielów

Dzisiejszego dnia do naszej jednostki dotarła paczka z firmy Haft Projekt z zamówionymi naszywkami. Chcieliśmy bardzo podziękować za szybką realizacje zamówienia jak i genialnie wykonanie. ?? Polecamy z czystym sumieniem.


OSP WEJHEROWO

Dziękujemy za świetnie wykonane logo Haft Projekt.