FORMULARZ WYCENY - NASZYWKI

Cena naszywki na zamówienie dostępna po wypełnieniu poniższego formularza:

  

HAFT KOMPUTEROWY

CO TO JEST HAFT KOMPUTEROWY?

Haft komputerowy to metoda zdobienia odzieży i znakowania materiału. Tworzy się go za pomocą maszyn hafciarskich. Jest to obecnie jedna z najtrwalszych metod zdobienia, ponieważ cechuje się wysoką jakością. Jest odporny na deformacje, przetarcia i spranie. Popularność zyskał nie tylko przez swój estetyczny wygląd, ale także dlatego, że jest bardzo uniwersalny, przez co można go wykonać na bardzo wielu materiałach podkładowych. Z usług haftu komputerowego korzystają zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa, dla których realizujemy duże zlecenia.

Haft maszynowy jest doskonałą metodą na spersonalizowanie swojej odzieży. Można za jego pomocą wykonać indywidualne naszywki dla swojej grupy. Nowoczesny park maszynowy z maszynami firmy Tajima, z wykorzystaniem najlepszych nici na rynku, takich marek jak Madeira, Nakamura czy Isacord pozwalają na wykonanie nawet najtrudniejszych zleceń, zachowując wysoką jakość i precyzję wykonania.

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA HAFT KOMPUTEROWY?

Jest to metoda, która zapewnia wysoką trwałość wykonania i odporność na przetarcia. W przeciwieństwie do bardzo popularnego sitodruku, haft komputerowy można wykonać na większej ilości materiałów podkładowych. Materiały, na których można wykonać haft, niedostępny dla tradycyjnego druku to np.: pościel, ręczniki, polar, jedwab, filc, skóry naturalne i syntetyczne.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Zajmujemy się wykonywaniem haftu na wyrobach gotowych, a także tworzymy haft na wykrojach. W naszej ofercie znajdują się również naszywki na zamówienie oraz emblematy z gotowych wzorów. Obszary naszej działalności to: haft komputerowy na odzieży, zdobienie materiału, naszywki indywidualne, naszywki dla służb mundurowych, emblematy dla grup pasjonatów, tj.: ASG, wędkarskie, motocyklowe, itp., haft komputerowy na czapkach, pościeli, polarach, sztandary, proporce i proporczyki, aplikacje na wykrojach.


JAK ZAMAWIAĆ?

Indywidualny haft na odzieży lub naszywki na zamówienie można zamówić, składając zapytanie o wycenę poprzez formularz, który znajduje się powyżej. Można również skorzystać z gotowych wzorów, dostępnych w naszym sklepie internetowym

Copyright © 2018 HaftProjekt