HAFT NA WYKROJACH

Dla naszych klientów wykonujemy haft na wykrojach. Wykonanie haftu komputerowego na wykroju jest łatwiejsze i tańsze niż wykonanie tego samego haftu na wyrobach gotowych. Jest tak, ponieważ w przypadku wykrojów nie ma technicznego problemu z zamontowaniem materiału w tamborku, co może stanowić problem w przypadku bezpośredniego haftu na odzieży.

wycena zamówienia

 

HAFT Z LOGO FIRMY 

Logo firmy wyhaftowane na odzieży służbowej, czy roboczej to element sprawnej strategii marketingowej. Odzież dla pracowników z logo firmy pozwala na łatwą identyfikację pracowników oraz podnosi rozpoznawalność organizacji i jej prestiż.

Dzięki spersonalizowanej odzieży roboczej pracownicy czują również więź z firmą. Dobra jakość haftu na odzieży firmowej, daje gwarancję budowania wizerunku porządnej i wiarygodnej firmy. Aby zamówić wykroje z logiem Państwa firmy należy skorzystać z formularza wyceny. Po otrzymaniu detali dotyczących zamówienia, nasz ekspert skontaktuje się z Państwem i poda ofertę cenową i termin realizacji.

 

Mamy możliwość wykonania haftu na wielu różnych wykrojach, np.: kieszenie, rękawy, kołnierze koszul, czy nogawki. Długoletnie doświadczenie sprawiło, że współpracowaliśmy z wieloma producentami odzieży reklamowej i szwalniami z całej Polski. Dlatego też naszą ofertę haftu komputerowego na wykrojach kierujemy do kontrahentów z całego kraju.

Poniżej znaleźć możecie Państwo nasze realizacje wykonane w hafciarni HaftProjekt. 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE HAFTU NA WYKROJACH

 

 

Wykroje do wykonania haftu przyjmujemy w siedzibie firmy lub - po wcześniejszym uzgodnieniu - drogą kurierską. W celu złożenia zapytania ofertowego, należy wypełnić i przesłać formularz wyceny.

wycena zamówienia

Cechuje nas krótki termin realizacji zlecenia oraz wysoka jakość wykonanego haftu, dzięki nowoczesnym maszynom firmy Tajima oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników z bogatym doświadczeniem w dziedzinie haftu komputerowego. 

 
Copyright © 2018 HaftProjekt