Sztandar OSP

3 700,00 zł
SKU
SZTANDAR

Sztandar Ochotniczej Straży Pożarnej.
Drzewiec oraz głowica wliczone w cenę sztandaru.

Zgodny z regulaminem ZOSPRP.

Do pobrania:
*REGULAMIN SZTANDARÓW ZOSPRP

Termin realizacji ustalany indywidualnie.
Prosimy o kontakt telefoniczny: 509 188 436

W ofercie posiadamy tylko jeden wzór przedstawiony na zdjęciach. Innych sztandarów nie wykonujemy.

Udostępnij jeden z naszych produktów Facebook'u. Otrzymasz od nas kod na zawieszkę zapachową GRATIS. Kod należy podać składając zamówienie.

Twój kod na zawieszkę zapachową to

ZAPACHGRATIS

Podaj kod podczas składania zamówienia w polu: "Zastosuj kod rabatowy"

zosprp sztandar regulamin osp haft komputerowy
haft komputerowy sztandar, haft OSP, w służbie ojczyzny, awers zosprp sztandar regulamin osp haft komputerowy orzeł, zosprp, krzyż związkowy haft komputerowy sztandar sztandar, krzyż związkowy, haft OSP, sztandar haftowany sztandar haftowany, haft komputerowy drzewiec, gwoździe osp głowica, sztandar haftowany osp haft komputerowy, drzewiec awers haft komputerowy sztandar, w służbie ojczyzny osp ochotnicza straż sztandar haft ojczyzna  osp awers rewers, ochotnicza straż haftowany sztandar 1955 haft komputerowy sztandar niebieski toporki haft rewers komputerowy haftowany

SZTANDARY HAFTOWANE NA ZAMÓWIENIE

W naszej hafciarni tworzymy sztandary dla Ochotniczej Straży Pożarnej na zamówienie. Wszystkie sztandary wykonujemy zgodnie z Regulaminem Sztandarów ZOSPRP, z którym można zapoznać się tutaj: REGULAMIN SZTANDARÓW ZOSPRP.

 
  
wycena zamówienia

SZTANDAR OSP - DETALE

Sztandary OSP produkowane w naszej hafciarni cechują się wysoką precyzją wykonania i dbałością o najmniejsze szczegóły. Jak widać na poniższych zdjęciach każdy element od herbu, przez Orła, po każdą pojedynczą literę prezentuje się godnie i jest wykonany niezwykle starannie.

Rozumiemy moc symbolu jakim dla Strażaków jest Sztandar, dlatego też dbamy o każdy szczegół haftu.

 

 

AKCESORIA DO SZTANDARÓW

W naszej ofercie znajdują się także niezbędne akcesoria dla pocztu sztandarowego. Do każdego sztandaru w cenę wliczony jest drzewiec i głowica. Każdy element jest wykonany z największą precyzją i z dbałością o najdrobniejsze detale. 

Poza tym ofertę akcesoriów do sztandarów uzupełniają: pokrowiec na sztandar z ekoskóry z wyhaftowaną nazwą miejscowości. Posiadamy w sprzedaży również szarfy: biało-czerwoną, czarną, na uroczystości żałobne.

 

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Copyright © 2018 HaftProjekt