PROCES REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

W naszej ofercie posiadamy, m.in. odzież dla strażaków. Przy produkcji tego typu zamówień korzystamy z gotowych wzorów i szablonów. Jednak rozszerzając naszą ofertę na wszystkich klientów z dowolnej branży, przyjmujemy zlecenia haftu komputerowego na zamówienie. Poniżej pragniemy wyjaśnić Państwu jak przebiega proces realizacji zamówienia od momentu, w którym wyślecie Państwo zapytanie o wycenę, przez proces produkcji, aż do momentu dostarczenia przesyłki z gotowymi wyrobami przez kuriera.

Wyjaśnimy również, dlaczego nie każdy projekt jest możliwy do realizacji w sposób identyczny jak na komputerowym obrazku.

wycena zamówienia

1. FORMULARZ WYCENY

W pierwszej kolejności należy wypełnić formularz wyceny, a w nim podać jak najwięcej szczegółów dotyczących zlecenia. Należy podać rodzaj i ilość zamawianych przedmiotów, wielkość haftu, który chcecie Państwo umieścić na tkaninie, miejsce wykonania haftu oraz kolor materiału w przypadku haftu na wykrojach i wyrobach gotowych. Należy również przesłać plik graficzny (rysunek, zdjęcie) z wizualizacją haftu lub bardzo dokładnie go opisać.

Pliki graficzne można przesyłać w wielu różnych formatach, np.: cdr, pdf, ai, eps, psd, jpg, gif, bmp, png. Jednak należy pamiętać, że projekty zrobione w grafice wektorowej, znacznie ułatwiają i przyspieszają czas realizacji zamówień. Dlatego jeżeli istnieje taka możliwość to prosimy o przesyłanie projektów w grafice wektorowej.

2. ANALIZA ZAMÓWIENIA PRZEZ PRACOWNIKA I PODANIE WYCENY

Po przeanalizowaniu szczegółów Państwa zamówienia, skontaktujemy się z Państwem i podamy wycenę zamówienia oraz przewidywany czas wykonania.

Drobne detale i malutkie literki będą słabo widoczne na małej powierzchni, ponieważ ograniczeniem jest grubość igły oraz nici. Dlatego też, należy pamiętać żeby unikać detali i liter mniejszych niż 3mm. 

Warte podkreślenia jest również to, że nie wgrywamy Panśtwa wizualizacji bezpośrednio do maszyny hafciarskiej, tylko nasz pracownik musi od podstaw stworzyć projekt przystosowany do maszyny, dlatego też projekty mogą się nieznacznie różnić.

3. PRZYGOTOWANIE DO PRODUKCJI

Po rozmowie z klientem i akceptacji ceny oraz czasu realizacji, przystępujemy do tworzenia projektu. Im dokładniejsza wizualizacja, którą od Państwa dostaniemy, tym szybciej przebiegnie proces tworzenia ostatecznego projektu.

Nasi projektanci przy użyciu wyspecjalizowanego oprogramowania przerabiają Państwa obrazek na projekt haftu komputerowego. Każdy haft wymaga precyzji i trzeba go bardzo dokładnie zaprojektować.

Przykładowo niewielkie logo o wymiarach 10x5 cm wymaga ok 10000 nakłuć igły i zużywa kilkanaście metrów nici.

4. PRZESŁANIE PROJEKTU DO AKCEPTACJI

Po zakończeniu projektowania, przesyłamy Klientowi do wglądu gotową symulację komputerową haftu. Konieczne jest zaakceptowanie przez Klienta projektu, zanim zaczniemy ostateczną produkcję. Dokładamy największych starań aby finalny produkt był jak najbardziej zgodny z oczekiwaniami Klienta.

5. REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Po zaakceptowaniu projektu przez Klienta, przystępujemy do produkcji naszywek lub haftu komputerowego na wyrobach, bądź wykrojach. Czas realizacji jest zależny od wielkości i skomplikowania zamówienia. Szczegóły zostały ustalone wcześniej drogą mailową.

6. WYSŁANIE ZAMÓWIENIA DO KLIENTA

Po zakończeniu produkcji, wysyłamy towar do klienta. Teraz wszystko zależy od poczty lub firmy kurierskiej. Najczęściej czas dostawy nie przekracza 1-2 dni roboczych.

Przesyłki wysyłamy od razu po wykonaniu zlecenia. Klient może wybrać czy dokonuje przedpłaty na konto, czy wybiera przesyłkę za pobraniem.

wycena zamówienia