Praca Gorzów Wielkopolski grafik

Firma HaftProjekt zatrudni grafika artystę, projektanta grafik.

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski (Czechów )

Docelowe obowiązki:

  • Projektowanie wzorów grafiki na produkty: koszulki, bluzy itp.
  • Przerabianie i dostosowywanie istniejących wzorów do druku DTG

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość obsługi komputera
  • terminowość i sumienność,
  • ciekawe graficzne portfolio
  • Umiejętność pracy na tablecie graficznym
  • kreatywność, twórczość i poczucie estetyki,
  • bardzo dobra znajomość programów  Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Corel Draw

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 3000zł do 3500zł na rękę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Premie za solidną pracę
  • Praca na sprzętach wysokiej jakości Wacom Cintiq Pro 24 Touch 4K
  • Okres próbny 1 miesiąc, potem umowa o pracę

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 509 188 436) i przesłanie PORTFOLIO,  CV wraz z klauzulą na przetwarzanie danych osobowych na adres biuro@haftprojekt.pl