Zapraszamy do najnowszego Konkursu "Znajdź Strażaka"

 

 Strażaku! - do wygrania zestaw 20 naszywek za 1zł*.

*Naszwyki zostaną wysłane za pobraniem kwoty 1zł


Zasady konkursu:

1. Od 21.09.2017 co tydzień w naszym sklepie dostępny będzie jeden promocyjny komplet naszywek strażackich - 20 sztuk za 1zł.
2. Żeby nie było za łatwo link do promocyjnego pakietu zostanie ukryty pod postacią strażaka z sikawką na jednej ze stron sklepu.
3. Link pojawi się na naszej stronie www.haftprojekt.pl między godziną 8:00 a 24:00.
4. Znajdź strażaka i kliknij na niego, aby zamówic promocyjny pakiet.
5. Pamiętaj dostępny jest tylko jeden pakiet - kto pierszy ten lepszy!


Regulamin konkursu "Znajdź Strażaka"

1. Organizatorem Konkursu " Znajdź Strażka" jest firma HaftProjekt, która mieści się pod adresem: ul. Kasztanowa 18, 66-431 Czechów.
2. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook NIE sponsoruje i NIE uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym NIE ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
3. Uczestnik powinien posiadać: komputer lub urządzenie mobilne, dostęp do internetu, profil na Facebooku wyłącznie z prawdziwymi danymi.
4. Uczestnikiem konkursu jest osoba, która:

  • a. ukończyła 18. rok życia oraz posiada profil w serwisie Facebook z prawdziwymi danymi

5. Zwycięzcą konkursu jest osoba, która na stronie www.haftprojekt.pl znajdzie obrazek "Strażaka z sikawką" i po kliknięciu na nim pierwsza złoży zamówienie Pakietu 20 naszwek za 1 zł.
6. Konkurs będzie odbywał się co tydzień od dnia 21.09.2017 do odwołania.
7. Zwycięzca nabywa prawo do zakupu promocyjnego zestawu 20 naszywek strażackich w cenie 1zł.
8 . Promocyjny zestaw naszywek zostanie wysłany firmą kurierską InPosst za pobraniem kwoty 1zł, wysyłka tylko na terenie Polski.
9. Zwycięzcy konkursu nie mogą przekazywać prawa do nagród na rzecz innych osób oraz wymieniać nagród na gotówkę.
11. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie konkursowej: www.haftprojekt.pl, oraz na na profilu facebook HaftProjekt dnia następnego.
12. Uczestnik Konkursu, w przypadku zwycięstwa wyraża zgodę na publikację imienia i nazwiska na stronie internetowej Organizatora (www.haftprojekt.pl) i profilu Facebook HaftProjekt, zgodnie z danymi wskazanymi w złożonym zamówieniu konkursowego produktu.
13. Dnia następnego zwycięzca konkursu umieści informacje o swojej wygranej pod postem konkursowym w polu komentarza.
13. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego Regulaminu.
14. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

Polityka Prywatności 

1. Administratorem danych jest Firma, zwana dalej „Sklepem Internetowym” jest HAFT PROJEKT IZABELA KOKOT, ul. Kasztanowa 18, 66-431 Czechów., NIP 5992964197, REGON 081084063, który prowadzi działalność za pośrednictwem Sklepu http://www.haftprojekt.pl

2. Dane osobowe oraz informacje zawarte w wiadomości prywatnej w serwisie Facebook będą przetwarzane wyłącznie w celach niezbędnych do przeprowadzenia konkursu oraz wydania nagrody.

3. Organizator oświadcza, że nie utworzy  na  podstawie  zebranych  danych  osobowych  zbioru  danych osobowych posiadających cechy bazy danych, a dane osobowe zostaną trwale usunięte po zakończeniu Konkursu, tj. po ustaleniu wszystkich Zwycięzców oraz po skutecznym wydaniu nagród.

4. Uczestnik ma prawo wglądu oraz modyfikacji swoich danych osobowych w każdym czasie, jak również natychmiastowego ich usunięcia po zgłoszeniu Administratorowi, który dokonuje na życzenie Uczestnika modyfikacji lub całkowitego usunięcia danych, lecz oznacza to jednoznaczną rezygnację z udziału w Konkursie.