Naszywki na ubraniu roboczym

5 POWODÓW DLACZEGO SPERSONALIZOWANA NASZYWKA POWINNA ZNALEŹĆ SIĘ NA STROJU ROBOCZYM

Naszywki imienne dla pracowników Twojej firmy są doskonałym pomysłem z wielu różnych powodów. W tym artykule przedstawię Ci kilka z nich. Dowiesz się również w jaki sposób przeprowadzić cały proces składania zamówienia, tak byś mógł zamówić naszywki dla pracowników swojej firmy jeszcze dziś.

Dzięki temu w prosty sposób zaczniesz budować markę firmy krok po kroku i wyprzedzać swoją konkurencję.


Oto powody, dla których powinieneś umieścić haftowane logo na ubraniach roboczych swoich pracowników:


- Są trwałe - po wypraniu ubrań roboczych, naszywka dalej będzie w świetnym stanie, bez żadnych defektów i deformacji.

- Są niepowtarzalne - żadna inna firma nie będzie miała takich samych naszywek jak Twoje. Jest tak, ponieważ będą zaprojektowane specjalnie dla Ciebie.

- Są łatwe do przytwierdzenia - możesz wybrać tył naszywki, który najbardziej Ci odpowiada. Przez to wybierzesz sposób jej przytwierdzenia. My proponujemy rzep. Istnieje takżę możliwość wykonania haftu na trwałe, bezpośrednio na stroju roboczym.

- Sprawiają, że Twoi pracownicy są łatwi to zidentyfikowania - nikt nie będzie miał wątpliwości, że te osoby pracują dla Ciebie, jeżeli będą miały naszywki z logo firmy.

- Pomagają tworzyć więź między pracownikami - kto nie chciałby czuć się częścią grupy? Personalizowane naszywki sprawiają, że każdy z Twoich pracowników poczuje się doceniany i ważny.

Haft komputerowy użyty do produkcji naszywek to technologia, dzięki której możesz dowolnie zaprojektować wzór, wybrać kolor, czy rozmiar. Kolejną z zalet naszywek jest to, że mogą zostać przytwierdzone do jednego ubrania i noszone, po czym odprute i przyszyte do innego bez problemu. Największą z zalet naszywek jest to, że są wykonane z wytrzymałego materiału, są odporne na deformacje i przetarcia. Są odporne na czynniki pogodowe, przez co bez problemu można nosić naszywki w terenie.

Potrzebujesz naszywki na zamówienie? Skontaktuj się z nami i prześlij nam swój projekt, podaj szczegóły swojego zamówienia, a w krótkim czasie dostaniesz wycenę całego zlecenia.

← Poprzedni Następny →
Copyright © 2018 HaftProjekt