Naszywki dla kolekcjonerów

Naszywki dla kolekcjonerów na zamówienie

Emblematy na zamówienie od lat określają przynależność do konkretnej grupy, pokazują rangę lub manifestują poglądy danej jednostki czy grupy. W minionych wiekach, naszywki szyto ręcznie, dla upamiętnienia ważnych wydarzeń lub służyły jako pamiątki z podróży czy jakiegoś doświadczenia w życiu.

 

Dzisiaj naszywki są wykonywane metodą haftu komputerowego przy użyciu nowoczesnych maszyn i technologii. Jednak bez względu na sposób ich tworzenia, dzisiejsze naszywki, mają taką samą wartość jak dawne. W dzisiejszych czasach miłośnicy naszywek znajdują nowe sposoby na ich zbieranie i prezentowanie.


Indywidualne naszywki - kreatywne sposoby na kolekcjonowanie i prezentowanie

Bez względu na Twój styl, możesz zostać kolekcjonerem naszywek. To dlatego, że można je dowolnie zaprojektować i spersonalizować. W przeciwieństwie do monet, znaczków i innych przedmiotów kolekcjonerskich, emblematy indywidualne mogą być tworzone według Twojego własnego pomysłu. Mogą zawierać Twoje ulubione kolory, pokazywać wyraźnie Twoje przesłanie, czy logo, a także wyrażać Ciebie i Twoje poglądy. Naszywki są takim samym nośnikiem sztuki, jak płótno dla malarza. Niezależnie od tego jaki jest Twój styl, możesz zaprojektować dowolną naszywkę a firma Haft Projekt wykona ją dla Ciebie. Czy dalej myślisz, że zbieranie naszywek jest nudnym hobby? Odpowiednia i pomysłowa prezentacja kolekcji może zainteresować i zachęcić do tworzenia swojej własnej kolekcji emblematów haftowanych.

Kolekcjonerzy naszywek na całym świecie udowadniają, że nie są one tworzone jedynie do przypinania na kamizelki harcerskie, czy do trzymania w szufladzie. Istnieje wiele sposobów na ciekawe zaprezentowanie swojej kolekcji naszywek. Oto kilka przykładów:

- w gablotach pamiątkowych, ramach obrazów oraz na tablicach
- przyczepianie do poduszek, zasłon, czy kołder
- na płóciennych torbach, płaszczach i torbach na zakupy
- rozwieś wstęgę i zawieś naszywki jak ozdoby
- pod szkłem w stoliku na kawę
- przypinanie klipsem do tablicy magnetycznej
- przyczepianie rzepem do swoich mebli
- stwórz ramkę do zdjęć z naszywek albo ramkę dookoła lustra

Jeżeli chodzi o naszywki, możliwości są nieograniczone. Tak więc zacznij tworzyć swoją kolekcję już dziś składając zamówienie lub wypełniając formularz wyceny, a my przygotujemy dla Ciebie wyjątkowe naszywki na początek Twojej wspaniałej kolekcji.

← Poprzedni Następny →
Copyright © 2018 HaftProjekt