NASZYWKI STRAŻACKIE STRAŻ POŻRNA NADARZYN

W firmie HaftProjekt uwielbiamy tworzyć haftowane naszywki dla naszych Klientów i z zainteresowaniem dowiadujemy się później w jaki sposób ich używają. Tworzyliśmy wszelkie rodzaje naszywek: od emblematów motoryzacyjnych po strażackie.

Zestawiliśmy jednak siedem najpopularniejszych pomysłów na wykorzystanie naszywek:

1. Sport
Przez lata stworzyliśmy sportowe naszywki dla zespołów z wielu dyscyplin i lig. Spersonalizowana naszywka jest idealnym sposobem na pokazanie ducha drużyny i czczenie swojego ulubionego klubu z takich dyscyplin jak: piłka nożna, żużel, siatkówka, czy jakakolwiek inna.

2. Kluby motocyklowe
Kiedy myślisz o klubie motocyklowym, pewnie myślisz o skórzanej kurtce całej pokrytej różnymi naszywkami, prawda? Możemy stworzyć naszywki na zamówienie z unikalnymi znakami, imionami, zaprojektowane tak by tworzyły więź między członkami twojego klubu motocyklowego we wspólnym duchu i dumie.

3. Wędkarskie
W Polsce nie brakuje zapalonych wędkarzy, zrzeszonych w Kołach Wędkarskich na terenie całego kraju. Członek każdego koła chce się wyróżniać i identyfikować ze swoją grupą. Wspaniałym pomysłem są naszywki wędkarskie, które wykonujemy na zamówienie dla naszych klientów.

4. Służby mundurowe
Kiedy widzisz osobę w mundurze policyjnym lub mundurze ochrony, prawdopodobnie widzisz haftowaną naszywkę na jej ramieniu. Ta naszywka symbolizuje władzę i uświadamia obywateli, że ta osoba jest na służbie. Takie naszywki na mundur mogą być przyszyte lub też przytwierdzone za pomocą naszywki podszytej rzepem.

5. Mundury wojskowe
W wojsku naszywki są istotną częścią munduru. Najczęściej są używane do pokazania stopnia danego żołnierza oraz przynależności do konkretnej jednostki. Naszywki wojskowe upamiętniają również wykonane zadania i misje. Naszywka jest najprostszym sposobem na wyrażanie swojej dumy z przebytych misji. Żołnierze używają również naszywki z flagą państwa, któremu służą.

6. Uczczenie pamięci
Chcesz uczcić przełomowe wydarzenie w swoim życiu? Czyjąś pamięć? Celebrować swój ulubiony zespół muzyczny? A może oświadczyny? Z haftowaną naszywką możesz uczcić w oryginalny sposób każde wydarzenie ze swojego życia.

My wykonamy dla Ciebie indywidualną naszywkę metodą haftu komputerowego, a Ty będziesz mógł ją z dumą nosić przyszytą do kurtki, torebki czy gdziekolwiek zechcesz.

7. Organizacje
Lokalne organizacje społeczne takie jak Ochotnicza Straż Pożarna także używają naszywek na swoich mundurach aby pokazywać swój obszar działania i utożsamiać się ze swoją lokalną jednostką. Można stworzyć dowolne naszywki dla swojej organizacji według własnego pomysłu. Od wspomnianych OSP po naszywki dla małych, lokalnych firm, klubów, dyskotek, a nawet organizacji politycznych. Wiele jednostek OSP projektuje i zamawia naszywki z herbem jednostki, a także z naszywki strażackie z Krzyżem Związkowym. Często są one używane jako emblematy naramienne na mundur strażacki. Członkowie OSP z dumą noszą wspomniane emblematy na swoich strojach bojowych podczas akcji ratunkowych oraz zawodów strażackich na terenie całej Polski.

To jedynie 7 najpopularniejszych sposobów wykorzystania naszywek przez naszych Klientów, co zaobserwowaliśmy przez wiele lat naszej działalności. Haft komputerowy pozwala na wykonanie praktycznie każdej naszywki z zachowaniem wysokiej jakości i precyzji.