Blog

 1. Dlaczego niemożliwe jest wyhaftowanie drobnych detali?

  Klienci często pytają dlaczego małe detale nie mogą zostać wyhaftowane lub po wyprodukowaniu wyglądają brzydko i odbiegają od oryginału. Postanowiliśmy to Państwu w skrócie wyjaśnić. Nasze maszyny są w stanie wyhaftować precyzyjnie detale o wielkości powyżej 0,3cm.

  Elementy haftu i literki mniejsze niż 0,3cm stają się słabo widoczne, a czasem również niemożliwe do wyhaftowania.

  Brak możliwość haftowania drobnych detali jest spowodowane ograniczeniami jakimi są grubość igły oraz nici. Nie ma możliwości wyhaftowania detali mniejszych niż grubość nici.

  Produkcja większego haftu poprawia jego estetykę i zwiększa czytelność całego wzoru. Uważamy, że próby zmieszczenia wielu drobnych obiektów na małej powierzchni naszywki doprowadzi do popsucia wyglądu całego wzoru oraz sprawi, że wszelkie detale staną się nieczytelne, a naszywka będzie po prostu brzydka. Dlatego w przypadku skomplikowanych, szczegółowych wzorów,

  Czytaj więcej »
 2. Personalizowany prezent

  Jeżeli zbliża się ważna okazja, Święta, czy uroczystość rodzinna, taka jak urodziny, imieniny, rocznica ślubu, a nie masz pomysłu na prezent, to doskonałym rozwiązaniem może być haft komputerowy.

  Dobrym pomysłem jest wyhaftowanie imienia, ważnej daty, czy sentencji na odzieży lub na innych upominkach. Jeżeli ktoś z Twoich znajomych lub bliskich bierze ślub to może warto przygotować dla pary młodej jakiś elegancki upominek z wyhaftowanymi imionami i datą ślubu. Podobnie można zrobić z rocznicą ślubu.

  Gdy zbliżają się imieniny można zamówić jakiś upominek z wyszytym imieniem solenizanta. Może masz w rodzinie wędkarza? Wtedy dobrym pomysłem jest zamówienie spersonalizowanej torby wędkarskiej albo krzesełka z imieniem. Byłby to napewno oryginalny i niepowtarzalny prezent, który zostałby doceniony przez osobę obdarowaną.

  Dla zaprzyjaźnionych motocyklistów albo fanów militariów można zamówić zestaw naszywe

  Czytaj więcej »
 3. Jak wygląda proces tworzenia haftu i naszywek?

  Jak wygląda proces tworzenia haftu i naszywek?

  Jak w naszej firmie Haft Projekt tworzymy haft komputerowy? Czasem są to piękne wzory na pościeli, ręcznikach, czy ubraniach. Myślę, że wielu z Was nie wie jak powstaje taki dekoracyjny haft. Ręcznie? Tak, ale tak było w przeszłości. Nawet najlepsza i najdokładniejsza krawcowa nie jest w stanie zrobić haftu tak precyzyjnie jak zwykła maszyna. Dzięki temu nasze ubrania i inne artykuły mają piękne logo, emblematy oraz przeróżne wzory. Ale jak te maszyny to robią? Czy są specjalnie zaprogramowane? Czy zwykły człowiek może mieć taką maszynę? Oczywiście, teoretycznie każdy może, ale nie każdy wie, w jaki sposób obsługiwać bardzo skomplikowane programy komputerowe do obsługi maszyny hafciarskiej, bez którego haft byłby niemożliwy. Do tego dochodzą ceny sprzętu, które są bardzo wysokie i nieopłacalne przy użytku domo

  Czytaj więcej »
 4. Nić metalizująca, metalizowane nici

  Haft komputerowy oraz naszywki mogą być wykonane za pomocą specjalnych nici metalizujących. Takie nici są dostępne w kilku odcieniach. Najbardziej popularne są złote oraz srebrne, które występują w różnych odmianach. Czasem używane są także nici miedziane, jednak nie są tak popularne i często stosowane.

  Metalizująca nić w świetny sposób naśladuje nić z metalopodobną taśmą zawartą wewnątrz. Nić ta bardzo dobrze pasuje do haftu komputerowego. Efekt połysku prezentuje się bardzo okazale i w przypadku haftu nie ma innej możliwości jego osiągnięcia.

  Nici tego typu bardzo często są używane w produkcji sztandarów OSP, chorągwi, czy proporców. Wykorzystywane są w dziedzinach, w których liczy się prestiż i dostojna prezencja, takich jak hafty sakralne, czy heraldyka. Służby mundurowe, takie jak policja również często korzystają z nici metalizującyc

  Czytaj więcej »
 5. Naszywki dla kolekcjonerów

  Naszywki dla kolekcjonerów na zamówienie

  Emblematy na zamówienie od lat określają przynależność do konkretnej grupy, pokazują rangę lub manifestują poglądy danej jednostki czy grupy. W minionych wiekach, naszywki szyto ręcznie, dla upamiętnienia ważnych wydarzeń lub służyły jako pamiątki z podróży czy jakiegoś doświadczenia w życiu.

   

  Dzisiaj naszywki są wykonywane metodą haftu komputerowego przy użyciu nowoczesnych maszyn i technologii. Jednak bez względu na sposób ich tworzenia, dzisiejsze naszywki, mają taką samą wartość jak dawne. W dzisiejszych czasach miłośnicy naszywek znajdują nowe sposoby na ich zbieranie i prezentowanie.


  Indywidualne naszywki - kreatywne sposoby na kolekcjonowanie i prezentowanie

  Bez względu na Twój styl, możesz zostać kolekcjonerem naszywek. To dlatego

  Czytaj więcej »
 6. Promocje odzież strażacka, naszywki

  Aktualne promocje znajdziecie w naszym sklepie w dziale

  PROMOCJE

  Czytaj więcej »
 7. Naszywki na ubraniu roboczym

  5 POWODÓW DLACZEGO SPERSONALIZOWANA NASZYWKA POWINNA ZNALEŹĆ SIĘ NA STROJU ROBOCZYM

  Naszywki imienne dla pracowników Twojej firmy są doskonałym pomysłem z wielu różnych powodów. W tym artykule przedstawię Ci kilka z nich. Dowiesz się również w jaki sposób przeprowadzić cały proces składania zamówienia, tak byś mógł zamówić naszywki dla pracowników swojej firmy jeszcze dziś.

  Dzięki temu w prosty sposób zaczniesz budować markę firmy krok po kroku i wyprzedzać swoją konkurencję.


  Oto powody, dla których powinieneś umieścić haftowane logo na ubraniach roboczych swoich pracowników:


  - Są trwałe - po wypraniu ubrań roboczych, naszywka dalej będzie w świetnym stanie, bez żadnych defektów i deformacji.

  - Są niepowtarzalne - żadna inna firma nie będzie miała takich samych naszywek jak T

  Czytaj więcej »
 8. Naszywki imienne dla kierowców

  Imienne naszywki dla kierowców

  Wiadomym jest, że personalizowane emblematy są tworzone głównie w celu identyfikacji. W społeczeństwie, w którym ludzie spotykają się i mijają na krótką chwilę, nie jest łatwe żeby zapamiętać imię i nazwisko każdego człowieka. Każdy kto jeździ rano do pracy autobusem, może zauważyć, że kierowcy z reguły posiadają emblemat imienny w celach szybkiej identyfikacji.

  Duże firmy transportowe wymagają od swoich kierowców aby nosili naszywki z imieniem i naziwskiem. Reputację i rozpoznawalność firmy można w prosty sposób podwyższyć dzięki zastosowaniu haftowanych emblematów imiennych oraz naszywki z logo firmy.

  Naszywki imienne są skutecznym sposobem promocyjnym, które może być efektywnie wykorz

  Czytaj więcej »
 9. 7 najpopularniejszych zastosowań naszywki haftowanej

  NASZYWKI STRAŻACKIE STRAŻ POŻRNA NADARZYN

  W firmie HaftProjekt uwielbiamy tworzyć haftowane naszywki dla naszych Klientów i z zainteresowaniem dowiadujemy się później w jaki sposób ich używają. Tworzyliśmy wszelkie rodzaje naszywek: od emblematów motoryzacyjnych po strażackie.

  Zestawiliśmy jednak siedem najpopularniejszych pomysłów na wykorzystanie naszywek:

  1. Sport
  Przez lata stworzyliśmy sportowe naszywki dla zespołów z wielu dyscyplin i lig. Spersonalizowana naszywka jest idealnym sposobem na pokazanie ducha drużyny i czczenie swojego ulubionego klubu z takich dyscyplin jak: piłka nożna, żużel, siatkówka, czy jakakolwiek inna.

  2. Kluby motocyklowe
  Kiedy myślisz o klubie motocyklowym, pewnie myślisz o skórzanej kurtce całej pokrytej różnymi nas

  Czytaj więcej »
 10. Naszywka Szorstkie Bobry

  Szorstkie Bobry naszywka motocyklowa

   

  W ostatnim czasie wykonaliśmy bardzo ciekawy projekt dla grupy motocyklowej Szorstkie Bobry.

  Jest to naszywka na kurtkę motocyklową, dużych rozmiarów, akurat na plecy. Oprócz tego wyhaftowaliśmy ksywy chłopaków.

  Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy inne grupy do sprawdzanie naszej oferty naszywek motocyklowych.

  Czytaj więcej »
 11. Instrukcja przyszycia naszywki

  Przyszywanie naszywek nadaje zwykłym ubraniom wyróżniającego się wyglądu. Pomagają one rozpoznawać policjantów, żółnierzy, członków klubów, pracowników i wielu innych ludzi. Od dłuższego czasu stały się również przedmiotem pożądania kolekcjonerów, a także na trwałe zostały ozdobą wszelkiego rodzaju toreb, kurtek, kamizelek oraz innego, dowolnego typu ubrań.

  Pomimo, że emblematy haftowane są proste do przyszycia dla każdego za pomocą igły i nitki to niektórzy ludzie nie wiedzą jak przyszyć naszywkę.

  Nie ma żadnego powodu żeby martwić się czy denerwować przyszyciem aplikacji do ubrania. Nawet osoba początkująca, która nie ma doświadczenia w szyciu może to w prosty sposób wykonać. Jeżeli jesteś gotowy żeby się tego nauczyć, weź do ręki igłę i nitkę i zapoznaj się z tą prostą instrukcją.

  1. Najpierw wypierz i wysusz materiał. Możesz pomyśleć, że jest to niekonieczne w przypadku nowych ubrań, jednak jest to ważne, ponieważ pomaga wyelimin

  Czytaj więcej »
 12. Blog HaftProjekt

  Witamy na blogu firmy HaftProjekt.

  Aby być bliżej z naszymi Klientami i informować o nowościach w naszej ofercie oraz promocjach, a także publikować ciekawe teksty, związane z tematyką haftu komputerowego, postanowiliśmy założyć niniejszego bloga.

  W najbliższym czasie planujemy uruchomić nowe promocje specjalnie dla naszych Klientów. O wszystkim będziemy informować na tym blogu.

  Oprócz tego znajdziecie tu Państwo liczne artykuły z poradami i ciekawymi faktami na temat haftu komputerowego, naszywek, sposobów ich noszenia i zdobienia odzieży.

  Poza tym nasi Klienci będą informowani o nowościach w naszej ofercie, takich jak różnorodne naszywki na zamówienie, czy naszywki na ubrania.

  Będziemy również informowali o najnowszych realizacjach, wyprodukowanych przez naszą hafciarnię.

  Warto śledzić regularnie naszego bloga, ponieważ znajdziecie tu Państwo wiele niepowtarza

  Czytaj więcej »
Copyright © 2018 HaftProjekt